Ананьївська міська рада

 Офіційний сайт  міста Ананьєва

  www.ananiev.zzz.com.ua / Ласкаво просимо /   | RU |    | UA |

Наше місто

 

Міська рада

 

Виконком міської ради

 

Історична довідка

 

Карта міста

 

Адміністративно -

територіальний

устрій

 

Почесні громадяни міста Ананьєва

 

Сторінка в мережі Facebook

 


Економіка

 

Соціально-

економічний стан

 

Бюджетна політика

 

Енергозбереження

 

Транспорт та зв'язок

 

Архітектура та містобудування

 

Житлово-комунальне

господарство

 

Торгівля та побутове

обслуговування населення

 

Регуляторна політика

та развиток

підприємництва

 


 

Корисні посилання

 

 

 
 
 
/ Головна /   

 

                                                                                                                            12.02.2019р.

 

Інформаційне повідомлення

виконавчого комітету Ананьївської міської ради

про проведення продажу на аукціоні в електронній формі об’єкта малої приватизації

нежитлової будівлі гаражів, загальною площею 136,6 кв.м., яка розташована за адресою:    

вул. Незалежності, 38А, м. Ананьїв, Одеська область, 66400.

 

1. Інформація про об’єкт приватизації:

 

Місцезнаходження об’єкта: 66400, Одеська область, м. Ананьїв, вул. Незалежності, 38А.

Найменування об’єкта: нежитлова будівля гаражів.

 

Відомості про об’єкт приватизації та про земельну ділянку, на якій розташований об’єкт: одноповерхова нежитлова будівля гаражів (три бокси), загальна площа 136,6 кв.м., рік побудови - 1917, фундамент – цегляний щебінь, стіни - цегла керамічна, покрівля – азбестоцементні листи, підлога – цемент. Інженерне обладнання: відсутній - водопровід, каналізація, газопровід, опалення, підведена електрика. Форма власності комунальна (розмір частки 1/1), право власності належить Ананьївській міській раді.

Зазначена будівля передана в оренду ФОП Педченко А.А. (договір оренди нежитлового приміщення №22 від 01.06.2014 року, терміном з 01.06.2014 року до 01.05.2016 року, договір пролонговано на той самий період і на тих самих умовах, які були передбачені договором). Орендна плата за місяць оренди об’єкта приватизації складає – 498,29 грн. (без врахування земельного податку).

            Функціональне використання нежитлового приміщення - відсутнє.

Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності: 367969151202, дата реєстрації: 23.05.2014р.

 

Балансоутримувач: Ананьївська міська рада

Адреса балансоутримувача: 66400, Одеська область, м. Ананьїв, вул. Незалежності, 20. Телефон балансоутримувача: (04863) 2-15-22  

Код з ЄДРПОУ балансоутримувача: 04056807

Електронна адреса балансоутримувача: ananivmiskrada@ukr.net

 

Інформація про земельну ділянку, на якій розташовано об’єкт приватизації

Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності:1213022651202, дата реєстрації: 25.03.2017р. площа 0.0897га, цільове призначення: для будівництва та обслуговування інших будівель громадськості забудови, кадастровий номер: 5120210100:02:001:0375, форма власності комунальна (розмір частки 1/1), право власності належить Ананьївській міській раді.

 

2. Інформація про аукціон.

 

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону: 04 березня 2019року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

 

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Подальше використання визначає покупець.

Дотримання санітарно-екологічних та протипожежних норм експлуатації об’єкта, утримання прилеглої території у належному санітарному стані.

Покупець бере на себе витрати пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу.

Право користування земельною ділянкою, на якій розташовано об’єкт, покупець вирішує самостійно після підписання договору купівлі-продажу об’єкту.

 

Аукціон проводиться відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», згідно із Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (із змінами і доповненнями).

            Покупець об’єкта малої приватизації має відповідати вимогам, передбаченим статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

 

            Стартова ціна об’єкта для:

аукціону з умовами – 109 302 грн. (без ПДВ);

аукціону із зниженням стартової ціни – 54 651 грн. (без ПДВ);

аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 54 651 грн. (без ПДВ).

 

На остаточну ціну продажу об’єкта може бути нараховане ПДВ.

 

            Розмір гарантійного внеску для:

аукціону з умовами – 10 930,2 грн. (без ПДВ);

аукціону із зниженням стартової ціни – 5 465,1 грн. (без ПДВ);

аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 5 465,1 грн. (без ПДВ).

 

Розмір реєстраційного внеску: 834,60 грн.

 

4. Додаткова інформація.

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків гарантійних внесків, реєстраційних внесків потенційних покупців та проведення переможцями аукціонів розрахунків за придбані об'єкти;

            Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

в національній валюті:

            Одержувач:             Виконавчий комітет Ананьївської міської ради

            Рахунок                    № 31517905015023 (для перерахування реєстраційного внеску, гарантійного внеску та проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об’єкт).

            Банк одержувача: ГУДКСУ у Ананьївському районі Одеської області

            МФО                         899998

            Код ЄДРПОУ           37880348

            Призначення платежу: (обов’язково вказати за що)

 

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Час і місце проведення огляду об'єкта: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування: 66400, Одеська область, м. Ананьїв, вул. Незалежності, 38А, у робочі дні, попередньо узгодивши з міським головою чи заступником міського голови годину огляду об’єкта за телефоном (04863) 2-15-22 з 10:00 до 16:00 годин у робочі дні.

ПІБ контактної особи, яка є відповідальною за забезпечення можливості огляду об’єкта: Панасюк Олександр тел. 097-387-1144.

Найменування організатора аукціону Виконавчий комітет Ананьївської міської ради 66400, Одеська область, м. Ананьїв, вул. Незалежності, 20, адреса веб-сайту ananivmiskrada@ukr.net

 

ПІБ контактної особи та телефон для довідок: Панасюк Олександр, тел. 097-387-1144.

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

            Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації: рішення виконавчого комітету Ананьївської міської ради №11 від 31.01.2019 «Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Ананьївської міської ради».

 

            Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі:

UA-AR-P-2019-02-11-000009-3

 

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

20 календарних днів від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

 

Крок на аукціоні з умовами: 1093,02 грн.

Крок на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 546,51 грн. (1% від стартової ціни аукціону).

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить - 10 кроків.

 

На остаточну ціну продажу об’єкта може бути нараховане ПДВ.

 

            Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

 

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                     

 

   сторінка міського голови

 
 
 
 

 

 

Соціальная сфера

 

Зайнятість населення та ринок праці

  Пенсійне забезпечення

   Соціальне забезпечення

Гуманітарна сфера

   Охорона здоров'я

Освіта

Підтримка сім'ї, дітей та молоді

Культура

Фізична культура та спорт

          Об'єднання громадян,політичні партії

    Релігія

 


 

Архів новин

 

 
 
Ананьевский городской совет