Ананьївська міська рада

 Офіційний сайт  міста Ананьєва

  www.ananiev.zzz.com.ua / Ласкаво просимо /   | RU |    | UA |

Наше місто

 

Міська рада

 

Виконком міської ради

 

Історична довідка

 

Карта міста

 

Адміністративно -

територіальний

устрій

 

Почесні громадяни міста Ананьєва

 

Сторінка в мережі Facebook

 


Економіка

 

Соціально-

економічний стан

 

Бюджетна політика

 

Енергозбереження

 

Транспорт та зв'язок

 

Архітектура та містобудування

 

Житлово-комунальне

господарство

 

Торгівля та побутове

обслуговування населення

 

Регуляторна політика

та развиток

підприємництва

 


 

Корисні посилання

 

 

 
 
/ Головна /   

 

 

З В І Т

Ананьївського міського голови про виконану роботу

 за 2018 рік

 

 

Шановні депутати, члени виконавчого комітету,

мешканці міста!

 

Виконуючи вимоги Закону України «Про місцеве самоврядування» звітую перед Вами, як міський голова та голова виконавчого комітету  про виконану роботу у 2018 році.

В минулому році перед нами стояло кілька важливих завдань, які носять пріоритетний характер – благоустрій міста, забезпечення жителів міста питною водою, створення робочих місць, підтримка культури та спорту, а також забезпечення якісного функціонування і роботу комунальних підприємств та установ міста.

 

Основні напрямки роботи у 2018 році

 

І. Організаційні питання:

 

На протязі року 2018 було проведено сім пленарних засідань сесії міської ради, на яких було прийнято 240 відповідних рішень серед них:

- фінансові – 12

- господарські – 36

- земельних – 192

а) Було проведено 15 засідань виконавчого комітету міської ради, де було прийнято 138 рішень;

Міським головою було прийнято – 58 розпоряджень, які стосуються життєдіяльності міста;

В ході засідань виконавчого комітету заслуховувались керівники комунальних організацій та установ, розглядались проекти бюджету, програм, затверджувались кошториси, в цілому виконавчий комітет працював плідно, та активно.

б) Робота депутатів міської ради -  теж повністю відповідала вимогам. Закону України «Про місцеве самоврядування», депутати проявляли активність у вирішенні важливих для нас питань, які стосуються життєдіяльності міста.

в) Робота міського голови

- Мною було прийнято на особистому прийомі 172 мешканця міста;

Серед них по питанням

- надання матеріальної допомоги на лікування -67

- земельні питання – 54

- надання матеріальної допомоги учасникам АТО – 6 чоловік

- Інші питання 45 чол.

За моєю участю проводились  зустрічі в трудових колективах міста, а саме: ДНЗ, школах, РЕМ, газовому управлінні, комунальних підприємствах, будинку інтернаті, школі – інтернаті, аграрному  ліцеї та в інших, в ході яких вивчались питання життєдіяльності міста та приймались відповідні рішення.

- Я міський голова неодноразово інформував жителів міста про діяльність міської влади через ЗМІ – газету  та інтернет, тим самим  встановлювався зворотній зв'язок з жителями міста.

 

ІІ. Фінансово – економічна діяльність міської ради

 

   Фінансова – економічна діяльність міської ради, міськвиконкому – це основа на якій базується самоврядування, бо фінансова самодостатність показує можливість громади вирішувати свої найважливіші проблеми. Ми не можемо однозначно сказати, що 2018 рік був легким в економічному напрямку. Складною також була і політична ситуація, але хочу зазначити, що міський бюджет був виконаний по підсумкам року на 137%, ( в позаминулому 2017 р. – на 105%, що дало нам можливість додатково отримати коштів в сумі 2 млн. 225 тис. гривень . Ці кошти були направлені на виконання соціально – економічних програм міста, в тому числі – майже 100 тис. гривень на безперебійну подачу води КП «Ананьїв – водоканал», закупку насосів, ремонт водопровідно – каналізаційної мережі,  закупку нових контейнерів, а також контейнерів для роздільного збирання сміття, будівництва нових ліній вуличного освітлення, ремонту доріг, обслуговування їх в зимових умовах, озеленення міста, придбання житла учасникам АТО,та інші витрати.

Ці фінансово – економічні показники говорять про те, що не зважаючи  на складі умови  місто нормально працює, податки виплачуються, робота ведеться.

 

 

ІІІ.  Благоустрій міста

 

Одним із пріоритетних напрямків в роботі  є благоустрій міста.

Це дуже багатовекторна і відповідальна робота. Серед якої – ремонт та утримання міських доріг, тротуарів, парків, збір та утилізація твердих побутових відходів, розчистка водовідвідних канав, озеленення, вуличне освітлення, утримання міського кладовища, безпека руху, утримання міських пам’ятників тощо.

Дороги

 В місті налічується 40 км доріг та два мостові переходи.

В минулому  році відремонтовано майже 3 тис. м2 доріг, серед них 2,2 тис. м2   ямкового ремонту. Зробили ремонт доріг по вул. Успенській   та по Садовій, де практично покриття ніколи не було.

Ямковий ремонт : вул. Незалежності, Героїв України,Єврейська, Пушкіна, Чкалова

Плануємо: вул. Суворова, пров. Сонячний, Пролетарська, Південний, Єврейська

Тротуари: В минулому році ремонту не було.

Вивіз сміття

Був організований у відповідності до схем санітарної зачистки міста . Всього за рік було вивезено з міста на сміттєзвалище 4680 м3 побутового сміття, на переробку здано 86 м3 пластику та паперу, закомпостено 113 м3 листя.

Вивіз сміття організовано силами КП «Місто – сервіс», на сьогодняшний день налічує 165 контейнерів, в тому числі 20 для роздільного збору сміття: пластику та паперу.

Стан сміттєзвалища

Приступили до оновлення технічної документації, сміттєзвалище постійно зачищаємо, але є потреба проведення на ньому капітальних робіт по зачистці.

Що плануємо зробити в плані збору сміття -  закупити ще 20 контейнерів для твердих побутових відходів, та стільки ж для  роздільного збору відходів. Це значно збільшить щільність контейнерів на вулицях міста, тим самим покращиться обслуговування жителів  .

Вуличне освітлення

Воно відіграє важливу роль   в житті  мешканців міста,  особливо, що  стосується безпеки, завдяки нашій мережі люди почувають себе більш захищеними у нічний час. В цьому напрямку у 2018 році було проведено вуличне освітлення по вул. Шевченко, невеликі провулки по вул. Соборній,   Незалежності, Маріїнського Євгена, Буженко всього біля 3 км., незабаром зробимо пров. Партизанський. Загальна кількість вуличного освітлення складає – 31 км, що більше 80% міста.

Що плануємо

- Встановити вуличне освітлення по вул. М.Пироженко, пров. Будівельний, Виноградова, Садова, технічна документація виготовлена, роботи будемо проводити на протязі року.

Озеленення міста

- Наше місто завжди славилось своїми деревами, та квітами. На протязі кількох років, ми поступово оновлюємо їх, вилучаючи старі дерева, та висаджуємо нові. В минулому році було вилучено більше  20 аварійних дерев – це в основному тополі та іва, які вже створювали небезпеку жителям міста. Було висаджено більше 95 дерев, це в основному липа  та клени, а також висадили більше 275 кущів троянд, та 300  різних видів кущів. Висадили новий сквер «Героїв УНР» по вул. Суворова - Одеській, розбили клумби в парку «Перемога».

Що плануємо у 2019 році

Продовжити вилучення аварійних дерев, всі вони пройшли обстеження еколога, та затверджені на виконкомі.

Вилучити частину каштанів по центральній вулиці, замість них будемо висаджувати катальку яка чудово у нас прижилась, і вже розцвіла в минулому році.

- також будемо вилучати тополь, висаджуючи інші види дерев.

- будемо розбивати нові клумби

- висаджувати троянди, та інші кущі

- у 2018 році закінчений ремонт пам’ятника загиблим воїнам, який був капітально відремонтований вперше за 70 років свого існування

- капітально відремонтований парк Молодіжний, який став окрасою міста і його перлиною.

-  встановлений  меморіал «Героям УНР», на розі вул. Суворова – Одеській, за допомогою волонтерів та жителів міста, тим самим увіковічили пам’ять 106 наших  героїв які загинули 1919 році.

 

ІУ. Водопровідно – каналізаційна мережа та забезпечення жителів питною водою

 

Це головний пріоритет в діяльності міської влади. З метою безперебійної подачі води в місті було проведено ремонт водопровідної  мережі 700 м ,   каналізаційної мережі 450 м,  виконано 142 аварійні роботи,  замінено три фекальних насосів, наведений лад в електромережі на насосних станціях, виконані роботи по підняттю насосів із свердловини. Проведена профілактична робота на запірній арматурі, проводилась робота по знезараженню води, як зимою, так і літом, згідно приписів Держпродспоживслужби. На протязі року КП «Ананьїв – водоканал» подав води жителям міста 105 тис. м3,  відвів 26,9 тис. м3 , втрат води 4% . Головним результатом стало те, що КП «Ананьїв – водоканал» в 2018 році перейшов на подачу води на постійній основі, без перебоїв, цілодобово, як зимою так і влітку.

У. Робота комунальних підприємств та установ міста

1. КП  «Місто – сервіс»

Виконує великий  обсяг робіт з благоустрою міста.

Кількість працюючих – 25 чол.

Середня заробітна плата - 4536 грн.

Кількість одиниць техніки – 5 шт.

Отримано фінансової допомоги з міської ради на суму 1325,6 (Виконані роботи)

Підприємство – отримало коштів в сумі 809,4 тис. грн. по наданню населенню послуг  в сумі 560.0 тис. грн..

 

КП «Ананьїв – водоканал»

 

Працює по штату – 35 чоловік, середня заробітна плата складає - 4497 грн.

Виплачено податків – 1 млн. 382 тис. грн..

Податок на землю – 41 тис. грн..

Податок на спец. водокористування – 51 тис. грн.

Орендна плата за надра – 94,9 тис. грн..

Податок на фізичних осіб – 313 тис. грн..

Єдиний податок – 387,6 тис. грн..

Військовий збір 29,4 тис. грн.

Доходи – 2 млн. 791 тис. грн..,

видатки НДС – 465, тис. грн..

інші видатки – 2314  грн.,

прибуток 11,5 тис. грн..

 

Ананьївське МБТІ

 

Основні напрямки роботи:

- технічні роботи по виготовленню паспортів

- оцінка нерухомих речей

Працівниками були надані послуги на суму – 377 тис. грн..

по місту – на 194 тис. грн., по селу на 183 тис. грн.

Заборгованості по обов’язковим платежам немає.

 

В цілому комунальні підприємства, та установи працюють у відповідності до встановлених вимог, виконуючи роботу по підтримці життєдіяльності міста.

Не зважаючи на фінансову скруту вони виконують поставлені задачі.

Проблемним є питання – оновлення технічного парку комунальних підприємств, нам терміново необхідно закупити сучасні екскаватори, авто вежу та  колісний трактор з дорожним обладнанням. Цю проблему потрібно вирішити обов’язково, бо вона впливає на якість робіт, крім того необхідно проводити енергозберігаючі роботи  по КП «Ананьїв – водоканал»  та КП «Місто – сервіс».

 

УІ.  Інвестиційна діяльність в 2018 році

 

В минулому році відбулись суттєві зрушення в інвестиційній діяльності міста. А саме в місті було зареєстровані підприємства ПрАТ «Ананьївська електростанція на сонячних батареях» та ПрАТ «Інвестор», в серпні місяці 2018 р. були підписані договори на оренду земельних ділянок з міською радою. Одна земельна ділянка розташована на території Ананьївської Першої сільської ради. Значні кошти пішли в бюджет міста та села.

Повинен відмінити, що ведуться активні роботи по проектуванню електростанції, погоджені питання по реконструкції Ананьївської  підстанції РЕМу, визначені першочергові ділянки, які будуть будуватись, це два об’єкта по вул. Гагаріна, приблизна кількість робочих місць – 28 чоловік.

В минулому році в місті був відкритий торговий центр «Універмаг», де загальна кількість працюючих нараховується 25 чоловік, зайшла торгова мережа «Єва», а також дві мережі Інтернет, які повністю змінили, і якісно покращили Інтернет послуги в місті, та  в районі, Були проведені мережі на с. Кохівка, с. Ананьїв Перший, Другий, Жеребково, Гандрабури, вивчають питання по селам Точилово та Байтали.

Роботи по залученню інвестицій в місто будуть продовжені в поточному році, є напрацювання, які з часом будуть реалізовані .

Мені приємно, що місто стало розквітати, ним цікавляться  дуже перспективні інвестори, наша задача дати їм можливість проявити себе і допомогти.

 

УІІ. Культурно – масова, та спортивна робота

 

Я, як міський голова всіляко підтримую роботу, яка направлена на підтримку культурно – мистецької роботи в місті, так на протязі року у приміщенні міської ради пройшло – 8 виставок художників – аматорів більшість із них – молодь, і дуже приємно, що ці таланти ми разом відкрили, фінансово підтримуємо. Міська рада, художній музей, разом з відділом культури проводимо різноманітні творчі конкурси, які направлені на пошук кращих творчих людей.

Приймаємо участь у  підтримці спортивних заходів – серед них – футбол дівчат, боротьба самбо, «Папа, мама я спортивна сім’я».

Повинен відмінити, що в цьому напрямку ми активно співпрацюємо з районною радою, депутатами районного та обласного рівня, завдяки їх підтримці, практично  завершений капітальний ремонт районного будинку культури, а також виготовляється проект та кошторисна документація на реконструкцію міського стадіону  та будівництво критої Спортивної зали на ньому. Це велика перспектива, для реалізації якої потрібні значні кошти, і з часом ці питання  обов’язково будуть вирішені.

На завершення свого звіту хочу відмітити, те що на протязі минулого року я  відчув підтримку в роботі депутатського корпусу різного рівня, членів виконавчого комітету міської ради, її депутатського корпусу, депутатів обласної ради В.Щербини, О. Корженка, С. Біба, депутата верховної ради І.Фурсіна, а також жителів міста, які вболівають за нього, і роблять все можливе для його розвитку.

 

 

                                                        Міський голова   П.Маковецький

 

 

 

                                                                                                                     

 

   сторінка

   міського

   голови

 
 
Звернення громадян
 

 Фотогалерея

 

Соціальная сфера

 

Зайнятість населення

 та ринок праці

 

Пенсійне забезпечення

   

Соціальне забезпечення
 


Гуманітарна сфера

  

Охорона здоров'я

  

Освіта

 

Підтримка сім'ї, дітей

 та молоді

   

Культура

 

Фізична культура

та спорт

               

Об'єднання громадян,

політичні партії

    

Релігія

 


 

Архів новин

 

 

 

 

 
Ананьевский городской совет