Ананьївська міська рада

 Офіційний сайт  міста Ананьєва

  www.ananiev.zzz.com.ua / Ласкаво просимо /   | RU |    | UA |

Наше місто

 

Міська рада

 

Виконком міської ради

 

Історична довідка

 

Карта міста

 

Адміністративно -

територіальний

устрій

 

Почесні громадяни міста Ананьєва

 

Сторінка в мережі Facebook

 


Економіка

 

Соціально-

економічний стан

 

Бюджетна політика

 

Енергозбереження

 

Транспорт та зв'язок

 

Архітектура та містобудування

 

Житлово-комунальне

господарство

 

Торгівля та побутове

обслуговування населення

 

Регуляторна політика

та развиток

підприємництва

 


 

Корисні посилання

 

 

 
 
 

    24.03.2016 міською радою організовано та проведено зустріч - нараду з підприємцями, представниками, установ, організацій, підприємств та членами вуличних комітетів м. Ананьєва з розгляду питання проведення в м. Ананьєві двомісячника з благоустрою.

 

     Із вступним словом виступив міський голова Маковецький П.І., який повідомив присутнім про початок проведення в м. Ананьєві двомісячника з благоустрою з 01 квітня по 31 травня 2016 року.

 

     На зустрічі виступили:

 

    - Заступник міського голови Пянтковський В.О. який ознайомив з розпорядженням міської ради № 15 від 23.03.2016р. "Про проведення в м. Ананьєві двомісячника з благоустрою", детально  доповів про заплановані заходи та склад організаційного комітету. Поінформував присутніх,  що благоустрій це  візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі міської громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту. Повідомив про обов'язок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців та громадян у сфері благоустрою, з метою забезпечення утримання території міста у чистоті й належному стані. Пянтковський В.О. роз'яснив присутнім про адміністративну відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів. Відповів на запитання щодо: освітлення міста, ремонту доріг, необхідності встановлення камер відео нагляду в місті та інш.

 

     - Голова міської ради Маковецький П.І., який детально відповів на питання присутніх стосовно проведення роботи міської ради та комунальних підприємств щодо: освітлення міста, ремонту доріг, озеленення, водопостачання і водовідведення, утилізації твердих побутових відходів, зачистки несанкціонованих сміттєзвалищ, впорядкування присадибних територій, парків, скверів, алей. Окремо роз'яснив про необхідність створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

 

 

 

                                                                                                                     

 

   сторінка міського голови

 
 
 
 

 

 

Соціальная сфера

 

Зайнятість населення та ринок праці

  Пенсійне забезпечення

   Соціальне забезпечення

Гуманітарна сфера

   Охорона здоров'я

Освіта

Підтримка сім'ї, дітей та молоді

Культура

Фізична культура та спорт

          Об'єднання громадян,політичні партії

    Релігія

 


 

Архів новин

 

 
 
Ананьевский городской совет