Ананьївська міська рада

 Офіційний сайт  міста Ананьєва

  www.ananiev.zzz.com.ua / Ласкаво просимо /   | RU |    | UA |

Наше місто

 

Міська рада

 

Виконком міської ради

 

Історична довідка

 

Карта міста

 

Адміністративно -

територіальний

устрій

 

Почесні громадяни міста Ананьєва

 

Сторінка в мережі Facebook

 


Економіка

 

Соціально-

економічний стан

 

Бюджетна політика

 

Енергозбереження

 

Транспорт та зв'язок

 

Архітектура та містобудування

 

Житлово-комунальне

господарство

 

Торгівля та побутове

обслуговування населення

 

Регуляторна політика

та развиток

підприємництва

 


 

Корисні посилання

 

 

 
 
 
/ Головна /   

 

Не секрет, що для багатьох людей зустріч Нового року – це найулюбленіше свято! Його називають чарівним, загадковим, дивним, неповторним. Ми з нетерпінням чекаємо бою курантів, щоб промовити мовчки саме те бажання, яке задумалося.

Всією душею ми віримо, що Новий Рік принесе гармонію і тепло в кожну сім ю.

Вперше в нашому місті, мер м. Ананьєва Павло Ілліч Маковецький організував чудове свято «У мера на гостинах», яке було схоже на Новорічний вогник для керівників міста. У залі були присутні депутати обласної, районної та місцевої рад, представники сфер освіти, медицини та культури, а також воїни, які э учасниками АТО.

Дійство свята відбувалося у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» №1 м. Ананьєва, це архітектурна пам’ятка нашого міста, який у цьому році виповнилося 145 років.

Розпочав свято, звичайно, господар , голова міської ради -  Павло Ілліч, який сказав чудові слова для всіх городян, і пообіцяв, що це свято стане традицією, кожну останню неділю грудня. До того ж, Павло Ілліч подарував у бібліотеку школи-гімназії чудову книгу про історію Одещини.

З привітального слова запрошували помічника депутата обласної ради  Киндюка Бориса Володимировича , голову районної ради Мокряка Валентина Анатолійовича, головного лікаря ЦРЛ Анатолія Степановича Койчева, начальника відділу освіти Колойденка Михайла Васильовича, депутатів районної ради Сєдова Володимира Олексійовича та Мудрик Валентину Миколаївну, депутата міської ради – Юсипенко Вікторію Віталіївну, в.о. воєнного комісара Олега Валерійовича Чернецького. Всі ці люди бажали щиро людям, дітям, місту всього найкращого у новому році. А до привітань приєднувались номери художньої самодіяльності. І це дійсно гордість – Ананьїв повен талантів! На сцені з’являлися талановиті танцюристи Ірина Лєщенко, Євген Димченко, Емілія Гамарц, Сергій Балакан, Гліб Крутій, Дзюба Таїсія, Анна Мороз, які просто захоплювали подих глядачів. Максим Рирмак та солісти РБК Світлана Драган, В’ячеслав Драган,  Роман Жуматій, Анастасія Крутій, Діана Драган, Віктор Пшеничний, Сергій Продан, своїм талантом виклакали у всій публіки мурашки.

Анжела Шаповалова прочитала  воїнам АТО  вірш, який не залишив байдужими жодного з присутніх. І дійсно так, не можна було не вшанувати загиблих вояків хвилиною мовчання , тому що вони – наші захисники.. як було сказано у вірші «Це війна не в далекій країні, не в Іраку чи десь там в Чечні, а в вишневій моїй Україні»… ми всі повинні відчувати біль нашої країни, нашої землі.. і завершальним акордом цієї важкої хвилини стала пісня «Возвращайтесь» у виконанні Олександра Колоса. Звичайно присутні на святі гості просили у «Дідуся Мороза» нашого району та міста Володимира Щербини подарунків для нас, особливим бажанням був мамограф для ЦРЛ,а  меценат нашого міста та району Володимир Михайлович Щербина не забув і про дітей воїнів АТО, яким подарував подарунки, як вдячність за їхніх батьків..

Під час свята звучали каверзні  запитання гостям та їхні цікаві відповіді. І в завершення свята ведучі Тетяна Колойденко та Роман Жуматій побажали всім присутнім 12 місяців здоров’я, 53 тижні гарного настрою, 365 днів щастя, 8000 годин успіху, 500 тисяч хвилин любові, 31 мільйон секунд приємних моментів та наймандариновіший новорічний настрій!

Нехай новий рік виправдає Всі ваші надії!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                     

 

   сторінка міського голови

 
 
 
 

 

 

Соціальная сфера

 

Зайнятість населення та ринок праці

  Пенсійне забезпечення

   Соціальне забезпечення

Гуманітарна сфера

   Охорона здоров'я

Освіта

Підтримка сім'ї, дітей та молоді

Культура

Фізична культура та спорт

          Об'єднання громадян,політичні партії

    Релігія

 


 

Архів новин

 

 
 
Ананьевский городской совет